Sophie Mullins działała przez cztery lata, kiedy w 2012 r. Zdiagnozowano u niej mastocytozę i powiedziano jej, że nigdy więcej nie ucieknie.

Pierwszy wyścig wygrała rok później. Wygrała kolejne dwa wyścigi lokalne i była częścią zwycięskiej drużyny Fife AC zdobywającej złoty medal na Mistrzostwach Szkocji w maratonie w 2013 roku. Pomimo całkowitej zmiany stylu życia, aby umożliwić jej konkurowanie z mastocytozą, Sophie stanęła przed drugim wyzwaniem, gdy na pod koniec 2013 roku zdiagnozowano u niej także wczesne zapalenie stawów. Ale rok 2014 zaczął się dobrze, kiedy wygrała Bupa Great Winter Run na pagórkowatym polu w Edynburgu.

Kontuzja sprawiała wrażenie, że wyklucza ją z ciężko zdobytych mistrzostw w maratonie londyńskim, ale połączenie fizjoterapii i jej nowo odkrytego Trion:Z oznacza, że ​​wróciła na właściwe tory. Trion:Z produkty są teraz istotną częścią jej biegania i zdrowia i nie byłaby bez nich!

Co jest najlepsze w bieganiu?

„Najlepsze w bieganiu jest poczucie wolności i przygody podczas odkrywania przypadkowych tras podczas moich długich biegów. Niektóre z nich prowadzą do nor, inne otwierają się na niesamowite widoki. Wystartowałem w trzech wyścigach między 1 a 6 czerwca tego roku, aby „uczcić” dwuletnią rocznicę, kiedy powiedziano mi, że nigdy więcej nie będę biegał. Zwycięstwo ich wszystkich było niewiarygodnie dobre! ”

Kto jest twoim sportowym idolem?

„Mo Farah jest moją inspiracją. Haile Gebrselassie jest moim idolem. Poznałem go przed wyścigiem w zeszłym roku i był absolutnym dżentelmenem ”.

Co Trion:Z bransoletka, którą obecnie nosisz?

„Noszę niebieski i czarny duo-loop ponieważ pasuje do mojego sportowego zegarka! ”

Jakie masz cele sportowe w tym roku?

„W tym roku przebiegam swój pierwszy ultra-maraton i naprawdę chciałbym znaleźć się w pierwszej trójce”.

Poza sportem, w jakich innych sportach bierzesz udział?

„Lubię jeździć na rowerze, jeździłem na nartach i konno, zanim cały czas poświęcałem na bieganie…”

Który inny Trion:Z sponsorowany sportowiec, który chciałbyś najbardziej poznać?

„Najbardziej chciałbym poznać Stuarta Hayesa”.