Sophie Mullinsová byla v provozu čtyři roky, když jí v roce 2012 byla diagnostikována mastocytóza a řekla jí, že už nikdy neběží.

O rok později vyhrála svůj první závod. Vyhrála další dvě místní závody a byla součástí týmu Fife AC, který získal zlatou medaili na skotských maratónských šampionátech v roce 2013. Přesto, že úplně změnila svůj životní styl, aby jí umožnila konkurovat mastocytóze, čelila Sophie druhé výzvě, když na na konci roku 2013 byla také diagnostikována časná zánětlivá artritida. Ale rok 2014 začal dobře, když zvítězila v Bupa Great Winter Run v kopcovitém Edinburghu.

Zranění vypadalo, že ji vyloučí z těžce vydělaného šampionátu v londýnském maratonu, ale kombinace fyzioterapie a jejího nově objeveného Trion:Z znamená, že je zpátky na trati. Trion:Z výrobky jsou nyní důležitou součástí jejího chodu a zdraví a bez nich by nebyla!

Co je nejlepší na běhu?

"Nejlepší na běhu je pocit svobody a dobrodružství při zkoumání náhodných stezek na mých dlouhých bězích." Některé z nich vedou k norám, jiné se otevírají úžasným výhledům. Běžel jsem tři závody mezi 1. a 6. červnem tohoto roku, abych „oslavil“ dvouleté výročí, kdy mi bylo řečeno, že už nikdy běžet nebudu. Vyhrát všechny se cítil neuvěřitelně dobře! “

Kdo je tvůj sportovní idol?

"Mo Farah je moje inspirace." Haile Gebrselassie je můj idol. Setkal jsem se s ním před loňským závodem a byl to absolutní gentleman. “

Co Trion:Z náramek máte v současné době na sobě?

"Nosím modrou a černou." duo-loop protože to odpovídá mým sportovním hodinkám! “

Jaké jsou vaše sportovní cíle v letošním roce?

"Běhám svůj první ultra-maraton v tomto roce a opravdu bych chtěl skončit v první trojce."

Od ostatních sportů, kterých se účastníš jiných sportů?

"Rád jezdím na kole a jezdím na lyžích a na koních, než jsem naplnil veškerý čas běháním ..."

Které jiné Trion:Z sponzorovaný atlet byste se nejraději setkali?