Kdyby se anglický fotbalový tým mohl dostat do finále mistrovství světa…

Anglický tým Hockey Masters dokončil minulý týden běžce na svém světovém poháru v Rotterdamu a o této zkušenosti řekl:

"Právě jsme doma ze světového poháru Masters a rádi vám oznamujeme, že jsme skončili na druhém místě po prohře s Německem 1: 0 ve finále." Skvělých 12 dní v Rotterdamu, a přestože nám bohužel chybělo zlato, dojeli jsme Němce velmi blízko a kdybychom využili několik vytvořených šancí, vrátili bychom se jako mistři světa. Tenká hranice mezi úspěchem a porážkou! Přikládám obrázek s blízkým přítelem ze Sheffieldu HC Robem Wardem, který vstřelil 9 gólů v kulečníkovém zápase s Egyptem, který jsme vyhráli 21: 1. “

Další výsledky byly: -

• Skupina vs. USA vyhráli 2-0
  • Skupina vs. Wales vyhrál 5-0
  • Skupina vs. Holland Drew 1-1
  • Quarter Final Vs. Španělsko zvítězilo 5-1
  • Semifinále Vs. Austrálie vyhrála 2-0

Mnohokrát děkuji za vaši podporu. Další velkou událostí jsou příští rok mistrovství Evropy v Londýně, takže věřte, že příští světový pohár bude v australské Canberře v roce 2016. “